RSS feed

Välkommen till mitt digitala kartarkiv!

På denna sida lägger jag in kartor, banor och vägval från mina orienteringslopp.

Trofeo Pueblos Blancos Medel (03-11-2019)
Dimanche 3 Novembre 2019
Catégorie: Tävling
Bornos, Fundi-O, Spanien
Medel|Résultats
Trofeo Pueblos Blancos Sprint (02-11-2019)
Samedi 2 Novembre 2019
Catégorie: Tävling
Arcos de la Frontera, Fundi-O, Spanien
Sprint|Résultats
Spanska Mästerskapen Sprintstafett (02-11-2019)
Samedi 2 Novembre 2019
Catégorie: Tävling
Arcos de la Frontera, Fundi-O, Spanien
Sprintstafett, relais 3|Résultats
Spanska Mästerskapen Lång (01-11-2019)
Vendredi 1 Novembre 2019
Catégorie: Tävling
Benamahoma, Fundi-O, Spanien
Lång|Résultats
Drenthe 2days Lång (27-10-2019)
Dimanche 27 Octobre 2019
Catégorie: Tävling
De Kale Duinen, HOC93, Nederländerna
Lång|Résultats
Drenthe 2days Medel del1 (26-10-2019)
Samedi 26 Octobre 2019
Catégorie: Tävling
De Bosberg, HOC93, Nederländerna
Medel|Résultats
Dremthe 2days nattsprintstafett del 2 (25-10-2019)
Vendredi 25 Octobre 2019
Catégorie: Tävling
Appelscha/Duinen Zathe, HOC93, Nederländerna
Nattsprintstafett
Dremthe 2days nattsprintstafett del 1 (25-10-2019)
Vendredi 25 Octobre 2019
Catégorie: Tävling
Appelscha/Duinen Zathe, HOC93, Nederländerna
Nattsprintstafett, relais 2|Résultats
25manna str 24 (12-10-2019)
Samedi 12 Octobre 2019
Catégorie: Tävling
Nytorps ängar, Västerhaninge, Haninge SOK/OK Ravinen, Sverige
Stafett, relais 24|Résultats
25manna str 5 (12-10-2019)
Samedi 12 Octobre 2019
Catégorie: Tävling
Nytorps ängar, Västerhaninge, Haninge SOK/OK Ravinen, Sverige
Stafett, relais 5|Résultats
Rolles Nattcup E2 (09-10-2019)
Mercredi 9 Octobre 2019
Catégorie: Tävling
Björkvallen, Kristinehamn, Kristinehamns OK, Sverige
Natt|Résultats
Partilletrippeln Medel ÖM7 (06-10-2019)
Dimanche 6 Octobre 2019
Catégorie: Tävling
Öjersjö N, Sävedalens AIK, Sverige
Medel|Résultats
Partilletrippeln Medel H21 (06-10-2019)
Dimanche 6 Octobre 2019
Catégorie: Tävling
Öjersjö N, Sävedalens AIK, Sverige
Medel|Résultats
Partilletrippeln Lång (05-10-2019)
Samedi 5 Octobre 2019
Catégorie: Tävling
Öjersjö S, Sävedalens AIK, Sverige
Lång|Résultats
Partilletrippeln Nattsprint (04-10-2019)
Vendredi 4 Octobre 2019
Catégorie: Tävling
Öjersjö, Sävedalens AIK, Sverige
Nattsprint|Résultats
Rolles Nattcup E1 (02-10-2019)
Mercredi 2 Octobre 2019
Catégorie: Tävling
Marielund, Kristinehamns OK, Sverige
Natt|Résultats
Kils OK (29-09-2019)
Dimanche 29 Septembre 2019
Catégorie: Tävling
Karsbol, Fagerås, Kils OK, Sverige
Lång|Résultats
Arosträffen Medel (28-09-2019)
Samedi 28 Septembre 2019
Catégorie: Tävling
Ängsö/Kungsåra, Västerås SOK, Sverige
Medel|Résultats
Mälarmårdsdubbeln Lång (22-09-2019)
Dimanche 22 Septembre 2019
Catégorie: Tävling
Hagtorp, Hälleforsnäs S, Katrineholms OK/OK Tjärnen, Sverige
Lång|Résultats
Mälarmårdsdubbeln Medel (21-09-2019)
Samedi 21 Septembre 2019
Catégorie: Tävling
Hagtorp, Hälleforsnäs S, Katrineholms OK/OK Tjärnen, Sverige
Medel|Résultats
USM Öppna banor (14-09-2019)
Samedi 14 Septembre 2019
Catégorie: Tävling
Oskarshamn V, SOK Viljan, Sverige
Lång|Résultats
Stafett DM (08-09-2019)
Dimanche 8 Septembre 2019
Catégorie: Tävling
Kölåsens Skidstadion, OK Hierne, Sverige
Stafett, relais 3|Résultats
Medel DM (07-09-2019)
Samedi 7 Septembre 2019
Catégorie: Tävling
Norr Fjäll, Klässbol, OK Mangen, Sverige
Medel|Résultats
Motions OL Mossberga (03-09-2019)
Mardi 3 Septembre 2019
Catégorie: Tävling
Mossberga, OK Djerf, Sverige
Lång|Résultats
Lång DM (01-09-2019)
Dimanche 1 Septembre 2019
Catégorie: Tävling
Gårdsbergen, Deje SF/Sisu Forshaga, Sverige
Lång|Résultats
Motions OL Villingsberg (20-08-2019)
Mardi 20 Août 2019
Catégorie: Tävling
Villingsberg, OK Djerf, Sverige
Lång|Résultats
WOC Tour #6 (17-08-2019)
Samedi 17 Août 2019
Catégorie: Tävling
Mörk golfbane, Östfold O-krets, Norge
Lång|Résultats
Ice-O E3 (11-08-2019)
Dimanche 11 Août 2019
Catégorie: Tävling
Raudavatn, Hekla OC, Island
Medel|Résultats
Ice-O E2 (10-08-2019)
Samedi 10 Août 2019
Catégorie: Tävling
Heidmörk, Hekla OC, Island
Lång|Résultats
Ice-O E1 (09-08-2019)
Vendredi 9 Août 2019
Catégorie: Tävling
Hafnarfjördur, Hekla OC, Island
Sprint|Résultats
Ice-O Warm-up (08-08-2019)
Jeudi 8 Août 2019
Catégorie: Träning
O-ringen Kolmården E5 (27-07-2019)
Samedi 27 Juillet 2019
Catégorie: Tävling
Yxsjöbacken, Ågelsjöbergen, O-ringen, Sverige
Lång|Résultats
O-ringen Kolmården E4 (26-07-2019)
Vendredi 26 Juillet 2019
Catégorie: Tävling
Yxsjöbacken, Jursla Gammelskog, O-ringen, Sverige
Medel|Résultats
O-ringen Kolmården E3 (25-07-2019)
Jeudi 25 Juillet 2019
Catégorie: Tävling
Kvillinge, Yxsjöbacken, O-ringen, Sverige
Lång|Résultats
O-ringen Kolmården E2 (23-07-2019)
Mardi 23 Juillet 2019
Catégorie: Tävling
Grosvad, Finspång, O-ringen, Sverige
Lång|Résultats
O-ringen Kolmården E1 (22-07-2019)
Lundi 22 Juillet 2019
Catégorie: Tävling
Loreberg, FInspång, O-ringen, Sverige
Lång|Résultats
Gotlands 3-dagars E3 (11-07-2019)
Jeudi 11 Juillet 2019
Catégorie: Tävling
Bräntings Rute, Visborgs OK, Sverige
Lång|Résultats
Gotlands 3-dagars E2 (10-07-2019)
Mercredi 10 Juillet 2019
Catégorie: Tävling
Bräntings Rute, Visborgs OK, Sverige
Medel|Résultats
Gotlands 3-dagars E1 (09-07-2019)
Mardi 9 Juillet 2019
Catégorie: Tävling
Bräntings Rute, Visborgs OK, Sverige
Medel|Résultats
Gotlands 2-dagars E2 (07-07-2019)
Dimanche 7 Juillet 2019
Catégorie: Tävling
Gammelgarn, Svaide Roma SOK, Sverige
Lång|Résultats
Gotlands 2-dagars E1 (06-07-2019)
Samedi 6 Juillet 2019
Catégorie: Tävling
Gammelgarn, Svaide Roma SOK, Sverige
Medel|Résultats
Sälen 3+3 E3 (30-06-2019)
Dimanche 30 Juin 2019
Catégorie: Tävling
Pulsen. Östra Tandådalen, Malungs OK Skogsmårdarna, Sverige
Medel|Résultats
Sälen 3+3 E2 (29-06-2019)
Samedi 29 Juin 2019
Catégorie: Tävling
Pulsen. Östra Tandådalen, Malungs OK Skogsmårdarna, Sverige
Lång|Résultats
Sommarquattron E3 (18-06-2019)
Mardi 18 Juin 2019
Catégorie: Tävling
Harberget, Kristinehamns OK, Sverige
Medel|Résultats
Sommarquattron E2 (16-06-2019)
Dimanche 16 Juin 2019
Catégorie: Tävling
Djurgårdsskolan, Kristinehamns OK, Sverige
Sprint|Résultats
Sommarquattron E1 (16-06-2019)
Dimanche 16 Juin 2019
Catégorie: Tävling
Björkvallen, Kristinehamn, Kristinehamns OK, Sverige
Förkortad Medel|Résultats
Motionsstafetten (11-06-2019)
Mardi 11 Juin 2019
Catégorie: Tävling
Kedjeåsen, OK Djerf, Sverige
Stafett, relais 3|Résultats
Sommarlandssprinten (09-06-2019)
Dimanche 9 Juin 2019
Catégorie: Tävling
Skara Sommarland, IK Gandvik, Sverige
Sprint|Résultats
Sprintstafett str 3 (06-06-2019)
Jeudi 6 Juin 2019
Catégorie: Tävling
Arvika, OK Jösse, Sverige
Sprintstafett, relais 3
Sprint DM (06-06-2019)
Jeudi 6 Juin 2019
Catégorie: Tävling
Arvika Centrum, OK Jösse, Sverige
Sprint|Résultats
Sprintstafett str 1 (06-06-2019)
Jeudi 6 Juin 2019
Catégorie: Tävling
Arvika, OK Jösse, Sverige
Sprintstafett, relais 1|Résultats
Marstrandsmedeln (01-06-2019)
Samedi 1 Juin 2019
Catégorie: Tävling
Marstrand, Kungälvs OK, Sverige
Medel|Résultats
Vikingträffen (19-05-2019)
Dimanche 19 Mai 2019
Catégorie: Tävling
Ekshärad, IK Vikings OK, Sverige
Lång|Résultats
Filipstadsträffen (18-05-2019)
Samedi 18 Mai 2019
Catégorie: Tävling
Nordmark, Filipstads OK, Sverige
Medel|Résultats
Motions OL Storängen (14-05-2019)
Mardi 14 Mai 2019
Catégorie: Tävling
Storängen, OK Djerf, Sverige
Lång|Résultats
Närkekvartetten dag 2 (12-05-2019)
Dimanche 12 Mai 2019
Catégorie: Tävling
Ånnaboda, Garphyttans IF/Hagaby GoIF, Sverige
Medel|Résultats
Närkekvartetten dag 1 (11-05-2019)
Samedi 11 Mai 2019
Catégorie: Tävling
Ånnaboda, Garphyttans IF/Hagaby GoIF, Sverige
Lång|Résultats
Tisarträffen Lång (05-05-2019)
Dimanche 5 Mai 2019
Catégorie: Tävling
Hallsberg S, OK Tisaren, Sverige
Lång|Résultats
Tisarträffen Medel (04-05-2019)
Samedi 4 Mai 2019
Catégorie: Tävling
Hallsberg S, OK Tisaren, Sverige
Medel|Résultats
Svartåfejden (01-05-2019)
Mercredi 1 Mai 2019
Catégorie: Tävling
Sya, Mjölby OK, Sverige
Medel|Résultats
10mila Open (27-04-2019)
Samedi 27 Avril 2019
Catégorie: Tävling
Glimåkra Ö, FK Göingarna, Sverige
Lång|Résultats
Letälvsträffen (22-04-2019)
Lundi 22 Avril 2019
Catégorie: Tävling
Råbäck, Degerfors OK/OK Djerf, Sverige
Lång|Résultats
Värmlandsdubbeln Lång (14-04-2019)
Dimanche 14 Avril 2019
Catégorie: Tävling
Daltjärn, OK Tyr, OK Älgen, Skattkärrs SOK, Säffle OK, Sverige
Lång|Résultats
Värmlandsdubbeln Medel (13-04-2019)
Samedi 13 Avril 2019
Catégorie: Tävling
Daltjärn, OK Tyr, OK Älgen, Skattkärrs SOK, Säffle OK, Sverige
Medel|Résultats
Torfejden (07-04-2019)
Dimanche 7 Avril 2019
Catégorie: Tävling
Lockmora, Kungsör, OK Tor, Sverige
Medel|Résultats
Tibrotrippeln Förlängd Medel (31-03-2019)
Dimanche 31 Mars 2019
Catégorie: Tävling
Kleven, Tibro OK, Sverige
Förlängd Medel|Résultats
Tibrotrippeln Medel (30-03-2019)
Samedi 30 Mars 2019
Catégorie: Tävling
Kleven, Tibro OK, Sverige
Medel|Résultats
Tibrotrippeln Natt (29-03-2019)
Vendredi 29 Mars 2019
Catégorie: Tävling
Härsberget, Tibro OK, Sverige
Natt|Résultats
Nyköpingsorienteringen (23-03-2019)
Samedi 23 Mars 2019
Catégorie: Tävling
Nynäs Slott, Nyköpings OK, Sverige
Lång|Résultats
Gustavsbergs OK Medeldistans (17-03-2019)
Dimanche 17 Mars 2019
Catégorie: Tävling
Brunn, Ingarö, Gustavsbergs OK, Sverige
Medel|Résultats